Võlukool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Võlukool

Tere tulemast kuhugi
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Madam Malkini pood

Go down 
2 posters
AutorTeade
Sharlotte Strong
Admin
Sharlotte Strong


Postituste arv : 20
Join date : 17/01/2008

Madam Malkini pood Empty
PostitaminePealkiri: Madam Malkini pood   Madam Malkini pood Icon_minitimeReede Jan 18, 2008 1:19 pm

Sharlotte astus sisse ja lausus:"Tere päevast!Palun mulle silmatorkav pallikleit. Ei tohi olla puhvis."Madam malkin sõnas:"Palun meil on üks selline" Sharlotte vaatas kleiti ja ta ütles:"Ma võtan selle. Kas ma saaksin ka rüü?""Jah" ütles Madam Malkin ja ulatas talle musta rüü. "See on nii ilus ma võtan selle" Ütles Sharlotte ja lahkus lehvitades tagasi."
Tagasi üles Go down
https://mkvolukool.forum.co.ee
Catherine Charlotte Demea

Catherine Charlotte Demea


Postituste arv : 7
Join date : 24/01/2008

Madam Malkini pood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Madam Malkini pood   Madam Malkini pood Icon_minitimeNelj Jan 24, 2008 8:15 pm

Charlotte sisenes Madam Malkini poodi. "Tere!" ütles ta Madam Malkinile, "Ma sooviksin: kolm lihtsat musta töörüüd, üks lihtne must terava tipuga kübar igapäevaseks kandmiseks, üks paar lohenahast kaitsekindaid ja üks must hõbekinnisega talvemantel" "Ahaa" vastas Madam Malkin "Saigatüükasse, esimene klass, eks?" Ilma vastust ootamata jalutas Madam Malkin kuhugi poe tagaotsa. Veidi ajapärast tuli ta tagasi kaasas riided, mida Charlotte oli soovinud. "Palun kullake!" ütles ta "Aitäh!" ütles Charlotte ja tasus rõivaste eest. Ta lehvitas ja jalutas poe uksest välja.
Tagasi üles Go down
 
Madam Malkini pood
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kommi pood
» Lemmiklooma pood
» Luudade pood

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Võlukool :: Linn :: Poed-
Hüppa: