Võlukool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Võlukool

Tere tulemast kuhugi
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Üldreeglid

Go down 
2 posters
AutorTeade
Sharlotte Strong
Admin
Sharlotte Strong


Postituste arv : 20
Join date : 17/01/2008

Üldreeglid Empty
PostitaminePealkiri: Üldreeglid   Üldreeglid Icon_minitimeNelj Jan 17, 2008 4:21 pm

Siin on reeglid ja õpetused.


Tuleb kuulata õpetajate sõna. Kui oled ise õpetaja siis ära teda kunagi ise karista. Sa pead tulema minu kabineti ja minuga rääkima.

Kui oled tunnis,kohvikus või kuskil mujal siis tuleb rääkida nii nagu järgnevas õpetuses rääkida. Mari räägib:Mari naeratas ja sõnas:"Ma olen väga liigutatud ,aga ma keeldun."

Õpetajad peavad teistesse suhtuma nii nagu õpetaja kabinetis on öeldud. Näiteks ühe õpetaja kabinetis on nii:Kui tahad minuga juttu alustada pead ütlema lugupeetud nõiasõnade õpetaja.

Muidugi ei tohi ropendada. Kui oled tunnis või aias siis sa võid teist solvata(Oletama ,et olete tülis) ,aga siis on teisel õpilasel õigus ära öelda. Siis läheb see edasi õppe nõukokku.

Topelt poste ei tohi teha.

All pool on alateema mille nimi on läbustamine. Seal võite rääkida nii nagu tavaliselt räägite. Küsida abi kus saada hetu ,korraldada võistlusi ja foorumi mänge. Pidage meeles: Kirjutate sinna kuhu on vaja kirjutada. Kui tekkib küsimusi ära karda küsida minult või kelleltki teiselt. Kui sa näed ,et õpetaja on kirjutanud näiteks nii:.......Õpetaja Mari oli koduse töö parandamise lõpetanud ja siis lahkunud. Siis sa ei tohi endast kunagi juttustada ,et sa astusid sisse nähid õppetajat ja ütlesid tere. Sa võid öelda näiteks:Ants koputas ,aga ei kuulnud vastust ta astus sisse ,aga kedagi ei olnud. Ta lahkus.

Kui arvate ,et olen midagi unustanud või midagi siis postitage alla kui tekkib küsimus siis küsige julgelt.

Sul peab olema ees ja perekonna nimi. Kui oled teise nime pannud siis muuda profiili alt.
Tagasi üles Go down
https://mkvolukool.forum.co.ee
Myrthel Erliner

Myrthel Erliner


Postituste arv : 3
Join date : 16/06/2008
Age : 29
Asukoht : Universum

Üldreeglid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üldreeglid   Üldreeglid Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 10:59 pm

Kas see on siin siis nagu rollimäng? Ja mida me siin teeme?
Tagasi üles Go down
 
Üldreeglid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Võlukool :: Tere tulemast-
Hüppa: